Pakiet TRI

Kompleksowe przygotowanie do zawodów triathlonowych na wszystkich szczeblach zaawansowania.

Od początkujących zawodników po zawodowców. Zaplanowanie sezonu startowego z uwzględnieniem indywidualnych umiejętności zawodnika. Treningi rozpisane na platformie Training Peaks z darmowym dostępem do aplikacji. Współpraca z platformą ZWIFT i TheSufferfest.  

W pakiecie treningi grupowe, jazdy grupowe i wspólne pływanie w miarę rozwoju grupy i możliwości zawodników. Wspólne wyjazdy na zawody i obozy sportowe. Koszulka techniczna NB TRINITY, komin TRINITY, smycz TRINITY oraz czapka TRINITY gratis.

Koszt od 149zł miesięcznie.

Pakiet RUN

Jeśli chcesz nauczyć się poprawnie biegać lub doskonalić swoje umiejętności to pakiet dla Ciebie.

  • Pakiet nauka biegania – dla osób zaczynających przygodę z bieganiem. Metodyczna nauka biegania z trenerem 1x1. Analiza techniki biegu, koordynacja, poprawa wzorców ruchowych z trenerem 1x1 – 50 zł za godzinę. Koszulka techniczna TRINITY gratis.

  • Pakiet doskonalenie biegania – dla biegaczy, którzy już zaczęli swoją przygodę z tą dyscypliną i chcą poprawić swoje wyniki. To także przygotowanie do zawodów sportowych z uwzględnieniem pełnej periodyzacji  treningowej. Pakiet może zawierać również ćwiczenia funkcjonalne i siłowe do samodzielnej realizacji w warunkach domowych. Koszt pakietu w zależności od ilości jednostek treningowych w tygodniu. Treningi rozpisane na platformie Trening Peaks z darmowym dostępem do aplikacji.


Koszt od 99zł miesięcznie.
Koszulka techniczna NB TRINITY, komin TRINITY oraz smycz TRINITY gratis.

Pakiet Bike

Pakiet doskonalenie jazdy na rowerze szosowym lub czasowym – dla osób jeżdżących w triathlonie z uwzględnieniem specyfiki jazdy na czas. Pomoc w doborze pozycji na rowerze oraz sprzętu. Współpracujemy z aplikacjami ZWIFT oraz TheSufferfest. Treningi rozpisane na platformie Training Peaks do samodzielnej realizacji.

Koszt od 99zł miesięcznie.
Czapka TRINITY, smycz TRINITY i komin TRINITY gratis.

 

Pakiet SWIM

Jeśli chcesz nauczyć się pływać lub doskonalić swoje umiejętności to pakiet dla Ciebie.

  • Pakiet nauka pływania – dla osób zaczynających naukę pływania od początku. Kompleksowa, metodyczna nauka z trenerem 1x1.
    Koszt 60 zł za godzinę plus bilet wstępu na basen. Czepek TRINITY gratis.

  • Pakiet doskonalenie pływania – dla osób umiejących pływać ale chcących poprawić swoje umiejętności. Kompleksowe i metodyczne doskonalenie pływania z trenerem 1x1.
    Koszt 60 zł za godzinę plus bilet wstępu na basen. Czepek TRINITY gratis.

  • Pakiet trening pływacki – pakiet 3 treningów pływackich w tygodniu do samodzielnej realizacji . Pakiet treningowy ukierunkowany na triathlon. Treningi rozpisane na platformie Training Peaks z darmowym dostępem do aplikacji.

Koszt od 99zł miesięcznie.
Czapka TRINITY, komin TRINITY i smycz TRINITY gratis.