Dlaczego ja?

Nazywam się Sebastian Gajewski. Mam 41 lat. Połowę życia trenowałem piłkę nożną i z tą dyscypliną wiązałem swoją przyszłość zawodową. Ukończyłem studia magisterskie o specjalności wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Łódzkim oraz trenerskie w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej (UEFA A) w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Po studiach zostałem nauczycielem WF oraz trenerem piłki nożnej. W swojej pracy bezgranicznie się realizowałem – odnosiłem sukcesy na płaszczyźnie pedagogicznej oraz trenerskiej – zapomniałem jednak o sobie – 10 lat po studiach moja waga wynosiła prawie 100kg.

Zacząłem czuć się źle ze sobą i swoim ciałem. Postanowiłem działać i zacząłem biegać! Po 3 latach treningów, zrzuceniu wagi i kilku fajnych biegowych wynikach (5km, 10km,21km, 42km oraz biegi ultra) i samodzielnych przygotowań doszedłem do ściany i zacząłem szukać nowych wyzwań – tak trafiłem na triathlon. Była to miłość od pierwszego wejrzenia!

Siła, wytrzymałość, determinacja, konsekwencja, nieustępliwość to wszystko sprawiło, że zakochałem się w tym sporcie i trwam w nim do dziś. Pierwsze dwa lata w triathlonie to samodzielne przygotowania do pełnego dystansu. Po drodze zaliczyłem starty na ¼ IM oraz ½ IM aby finalnie w roku 2016 wystartować na Mistrzostwach Europy w Poznaniu na dystansie pełnym (Ironman) – zajmując II miejsce wśród amatorów AG.

Po tym wydarzeniu postanowiłem żeby zacząć trenować więcej i bardziej profesjonalnie – tak trafiłem do TRINERGY TEAM i jednego z najlepszych trenerów w Polsce – Tomka Kowalskiego. Od 4 lat trenuje pod jego skrzydłami i wiem, że była to świetna decyzja. Podglądam, zbieram doświadczenie, startuje i pytam. W międzyczasie zrobiłem kilka kursów (trener II klasy trithlon, instruktor pływania, dietetyka i dietoterapia, zdobyłem licencje trenerską PZTri nr98/T/2023). Od 2015 roku wziąłem udział w ponad 50 startach triathlonowych i 11 biegowych bez żadnych kontuzji!!! Jeśli chcesz zacząć pisać swoją sportową przygodę – trafiłeś idealnie! Pomogę Ci bezboleśnie wejść w świat sportów wytrzymałościowych a osoby, które już w nim są poprowadzę do jeszcze lepszych wyników sportowych!

Jak pracujemy?

Jak pracujemy? Docelowo w naszej drużynie będzie maksymalnie 10-12 osób o różnym poziomie wytrenowania. Od zupełnych nowicjuszy po zawodników profesjonalnych. Taka liczba pozwoli na indywidualne podejście do każdego z Was, tak aby nie powielać metod ani środków treningowych, które cechują duże „firmy” trenerskie. Jesteśmy manufakturą trenerską, która pozwoli na bieżącą kontrole Waszych treningów.

Co dostajesz?

Co dostajesz? - opiekę trenerską, - konto i dostęp do najlepszej platformy treningowej Training Peaks (nasza komunikacja oraz treść treningowa jest dostępna dla Ciebie przez 24h w wygodnej aplikacji telefonicznej lub komputerowej), - pomoc przy doborze sprzętu, - drobne upominki z logo Trinity (w zależności od pakietu – koszulka techniczna, czapeczka, smycz), - dobór kalendarza startowego pod indywidualne predyspozycje zawodników, znizki na zawody oraz u naszych partnerów.

Jak do Nas trafić?

Jak do Nas trafić? Napisz lub zadzwoń. Spotkamy się, porozmawiamy i wytłumaczymy wszelkie wątpliwości. Nie spisujemy żadnych umów – Ty decydujesz kiedy zacząć i skończyć (choć o to będzie trudno..:)) Nie zwlekaj…